Kes ma olen?

Olen Vickie Bo. Ma armastan toitu, kuigi minu suhted toiduga ei olnud alati lihtsad. Aga see vist niimoodi on, et kõige armsamatega suhted on alati keerulised.. he-he:)

Nagu nimest võib aru saada, kõige rohkem armastan ma hiina toitu ning minu teiseks armastuseks on taimetoit. Need kaks armastust on natukene üks teisega vastuolus. Ma üritan neid kokku viia ja mõned retsepte nö “veganiseerida”.  Hetkel ma ei ole taimetoitlane, aga jälle liigun selles suunas… sellised keerulised suhted siis:) võib olla kunagi kirjutan sellest eraldi postitust.

Veel üks vastuolu on see, et ma ise ei kokka täpselt retsepti järgi ning ära sina ka seda tee! Võta retsepte inspiratsiooniks ja lase enda fantaasial lennata ning luua midagi uut ja põnevamat, kui minul;) ja kas kasutada sama palju tšillit kui mina, see on ka sinu otsustada;)

Mulle meeldib ka söömas välja käia, katsetada uusi tooteid, seega peale retsepte leiad siit ka minu arvamusi söögikohtadest ja erinevatest toodetest, võib olla ka natukene lihtsalt elust.