SOBA NUUDLI SALAT MAAPÄHKLI KASTMEGA

SOBA NUUDLI SALAT MAAPÄHKLI KASTMEGA

Ma juba palju olen kirjutanud sellest, et mulle meeldivad salatid. See on veel üks minu lemmikutest, ja kõige rohkem selles salatis mulle meeldib kaste. See on rammus, kreemjas, magus-hapukas, aga tervislik. Selle kastmega üks kõik millised köögiviljad on lihtsalt mega head!

Siin retseptis ma ei kirjutanud täpseid koguseid välja, et saaksid teha just oma maitse järgi salatit. Siia salatisse saad panna igasuguseid meelepäraseid köögivilju ja nuudleid. Samuti kastet kohalda oma maitsega.

KOOSTISOSAD

  • Soba nuudlid
  • Porgand, punane peakapsas, punane paprika, lillkapsas, kurk, redised, spinat
  • Tofu

Kastme jaoks:

Maapähklivõi, sojakaste, küüslauk, laimi mahl, soovi korral tšillit või srirachat

VALMISTAMINE

  1. Keeda soba nuudleid, jahuta. Lõika köögivilad ja tofu. Pane taldrikutesse.
  2. Kastme jaoks pane kõik koostiosad kaussi ja vala keevat vett. Sega hästi läbi ühtlase tekstuurini. Ära murtse, et kaste ei tule kohe kokku. Vett lisa vastavalt soovitud konsistentsile, kui soovid vedelamat kastet, lisa rohkem vett.

Related Posts

ŠIITAKE SEENTEGA KÖÖGIVILJA WOK

ŠIITAKE SEENTEGA KÖÖGIVILJA WOK

Kui ma näen Hiina  sotsiaalmeedias retsepte seentega, siis ma ei saa nendest mööda minna, sest mulle väga meeldivad erinevad aasia seened… austervikud, šiitaked, pilvekõrvad, eringi, enoki ning kõiki nendega hakkan kindlasti rohkem retsepte tegema. Ainult kahju, et meil ei ole müügil häid värskeid šiitakesid, seega […]

AUSTERSERVIKUD EDAMAME UBADEGA

AUSTERSERVIKUD EDAMAME UBADEGA

Ausalt. Ma täna ei tahaks liiga pika jutu retsepti juurde kirjutada, sest selle kuuga ma olen nii palju emaile kirjutanud, et tegelikult ei viitsigi enam midagi trükkida… see juuni kuu oli täiesti crazy.. aga ikkagi heas mõttes:) Ma pole ennem seda eriti maininud, aga see […]Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *