SOBA NUUDLI SALAT MAAPÄHKLI KASTMEGA

SOBA NUUDLI SALAT MAAPÄHKLI KASTMEGA

Ma juba palju olen kirjutanud sellest, et mulle meeldivad salatid. See on veel üks minu lemmikutest, ja kõige rohkem selles salatis mulle meeldib kaste. See on rammus, kreemjas, magus-hapukas, aga tervislik. Selle kastmega üks kõik millised köögiviljad on lihtsalt mega head!

Siin retseptis ma ei kirjutanud täpseid koguseid välja, et saaksid teha just oma maitse järgi salatit. Siia salatisse saad panna igasuguseid meelepäraseid köögivilju ja nuudleid. Samuti kastet kohalda oma maitsega.

KOOSTISOSAD

  • Soba nuudlid
  • Porgand, punane peakapsas, punane paprika, lillkapsas, kurk, redised, spinat
  • Tofu

Kastme jaoks:

Maapähklivõi, sojakaste, küüslauk, laimi mahl, soovi korral tšillit või srirachat

VALMISTAMINE

  1. Keeda soba nuudleid, jahuta. Lõika köögivilad ja tofu. Pane taldrikutesse.
  2. Kastme jaoks pane kõik koostiosad kaussi ja vala keevat vett. Sega hästi läbi ühtlase tekstuurini. Ära murtse, et kaste ei tule kohe kokku. Vett lisa vastavalt soovitud konsistentsile, kui soovid vedelamat kastet, lisa rohkem vett.

Related Posts

ŠIITAKE SEENTEGA KÖÖGIVILJA WOK

ŠIITAKE SEENTEGA KÖÖGIVILJA WOK

Kui ma näen Hiina  sotsiaalmeedias retsepte seentega, siis ma ei saa nendest mööda minna, sest mulle väga meeldivad erinevad aasia seened… austervikud, šiitaked, pilvekõrvad, eringi, enoki ning kõiki nendega hakkan kindlasti rohkem retsepte tegema. Ainult kahju, et meil ei ole müügil häid värskeid šiitakesid, seega […]

KEVADRULLID KÖÖGIVILJADEGA

KEVADRULLID KÖÖGIVILJADEGA

See on veel üks minu lemmikutest rooadest. Kevadrullide vaslmistamisviise on erinevad, neid praetakse, fritüüritakse, mõnikord kergelt aurutatakse. See retsept on kõige lihtsamatest viisidest ning jääb rohkem Vietnami stiili poole, selleks sul oleks vaja juba riisipaberi lehti ja köögivilju. Saad kasutada endale meelepäraseid köögivilju, võid lisada […]Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *